Informace k sobotnímu utkání s Kroměříží

31.10.2023 | Zápasy
V sobotu jsme odehráli další zápasy, tentokrát byl soupeřem tým z Kroměříže. Kdo tam byl, možná nemohl uvěřit.

Do prvního zápasu jsme nastoupili s obrovskou chutí a bylo zapomenuto na Prostějovské trápení z minulého týdne. Všichni nastoupivší hráči odevzdávali svá maxima a k vidění byl moc pěkný zápas hodný této kategorie. Trošku nás trápila přesnost v zakončování, ale bojovnost, rychlost a nasazení vše vynahradilo. Při shrnutí by se dalo říct, že zápas jsme měli od prvních vteřin pevně v rukou a soupeř, ač velice zkušený, si mnohdy nevěděl s naší hrou rady. Po vítězném zápase byla poměrně dlouhá přestávka a šlo se do druhého. Bohužel na hřišti v Jesenických dresech byl ale již jiný tým. Hlavně první pětice hráčů nedokázala navázat na to, co předváděla v prvním klání a najednou jsme opět upadali do nevýrazné, pomalé a často nepřesné hry. A bohužel z této letargie jsme se již nevyhrabali. Soupeř si začal víc a víc věřit a na každý náš upracovaný koš odpovídal jednoduchostí a snadným dosažením bodů. A když se podařilo naši hru narovnat a zvednout, tak to bohužel nebylo na dlouho a po pár minutách se hra znovu ustálila ve prospěch Kroměříže.

Bohužel v týmu zatím chybí větší osobnosti, nebo osobnost, která by dokázala svou hrou zvednout i ostatní. Ale hlavně nám chybí zásadní, že když se nedaří musí se o to víc na hřišti nechat. Prostě, když jako trenéři víme, co v těch dětech je, nedokážeme pochopit, proč nedokáží jít a nechat na hřišti všechno a odehrát oba zápasy ve stejném nasazení, rytmu a herní pohodě. Skóre zápasů pak také odpovídalo nasazení hráčů.